PNka

V prípade Jánoša, ktorý je trestne stíhaný pre týranie blízkej a zverenej osoby, sú obvinení aj jeho právnik, 57-ročný Jozef N. a jeho lekár Vladimír M., obaja z Prievidze.

Pôvodne totiž policajtom v piatok, keď chceli Jánoša vypočuť, predložili falošnú PN-ku. Denníku N to potvrdil zdroj z prokuratúry.

Jánošov advokát však doniesol potvrdenie o práceneschopnosti. Polícia vzápätí navštívila lekára, ktorý potvrdenie vystavil.

Ten jej priznal, že ho vystavil iba na základe Jánošovho pôsobenia v parlamente, kde sa roky ukazoval ako práce neschopný.

Nové fakty sa derú na svetlo aj prípade údajného samopalu, ktorý mal mať Jánoš v držbe. Polícia dnes potvrdila, že Jánoš mal v držbe iba samopalovací krém, ktorý podľa svedkov intenzívne používal. Jeho stopy na golieri košele boli údajnou rozbuškou hádok v domácnosti.

SV

 

3 názory k “PNka

  1. There are many physical therapy schools throughout the United States. To apply to one, use the Physical Therapy Central Application Service (PTCAS). This helps to organize your applications into one centralized online area. You should consider contacting the APTA to learn more about each school and to discover the joys of working as a physical
    neuro physiotherapy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *