Úspešný trik

Adela Banášová (34) je obľúbenou slovenskou moderátorkou, o ktorú je neustále veľký záujem. Nedávno sa však objavila na titulke kontroverzného časopisu a neváhala by ho vraj podporiť znovu. Podľa nej totiž žijeme v diktatúre, v ktorej sa málokto odváži povedať svoj názor.

Internetový portál zenyvmeste.sk preto v aktuálnom rozhovore zaujímalo, či by aj po tomto všetkom magazín podporila znova. „Určite áno. Je to časopis, ktorý sa nebojí v dnešnej diktatúre, ktorá síce nezatvára ľudí, ale vytvára takú demagógiu medzi nami, že nemáme ani slobodu nič povedať.“

Podľa Banášovej je najväčším príkladom neslobody práve to, že takýto časopis vychádza a ona sa v ňom mohla prezentovať. Podľa iných zdrojov ale známu moderátorku ubíjala klesajúca sledovanosť a už navidomoči nevedela, čo s tým. „Skúšala vytŕčajúcu bradavku a nik si to nevšimol. Zarezané tangáče, zasa nič. Potom si trikrát obliekla tie isté šaty po sebe a Judínyová ako také teľa – ani obraz, ani zvuk, takže opätovne nula bodov. Pokus o lesbický vrtoch nevyšiel, tak čo mala už robiť?“ ozrejmil nám konanie Adely zdroj blízky jej psychiatrovi.

 

 

SV

Názor k “Úspešný trik

  1. Velmi dobry clanok 🙂

    Adela je trapna, otec byvaly STBak, comu ona vdaci za hojne prac. prilezitosti a ona nam tu bude vyplakavat ze zijeme v diktature.
    Hlavna vec ze tazi z otcovych kontaktov a vsade sa pcha, pred kazdy mikrofon, ostatni moderatori mozu len zavidiet a cakat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *