Dve správy , z ktorých tuhne krv!

Uhorková sezóna?

Kdeže. O tomto sa vo svete a na Slovensku šepká!

Islamský štát zverejnil svoju ďalšiu potencionálnu obeť. Na internete sa objavilo video, ktoré ohlasuje inváziu džihádistov na Balkán. To by znamenalo už iba krok od hraníc Slovenska. Informovali o tom srbské médiá, v ktorých táto správa vyvolala veľký rozruch.

Video oznamuje, že islamisti sa postupne zmocnia balkánskych krajín, ako je Srbsko, Chorvátsko, Bosna a Hercegovina, Macedónsko či Čierna Hora. Informoval o tom včera aj srbský portál Blic.rs. Ten spomína, že vo videu sa oslavuje príchod radikálnych islamistov. „Radujte sa, na Balkán sa blížia lepšie časy, blížia sa moslimovia, sme Islamský štát.“

Na Slovensku nám ale tiež nie je všetko jedno.

Miro Noga a Štefan Skrúcaný boli dlhoročnou humoristickou dvojicou a naspievali spolu aj zopár pesničiek. Ich pracovné cesty sa rozišli pred 10 rokmi, no dnes už intenzívne pracujú na svojom návrate pred divákov. Prvou lastovičkou ohlasujúcou ich hudobno-zábavnú šou je prespievaný hit Tequila Jumbo 2015, ku ktorému vznikol aj nový klip.

Už je to desať rokov, odkedy Miro Noga a Štefan Skrúcaný ukončili svoju spoluprácu. Vytratili sa z televíznych obrazoviek a prvý menovaný sa stiahol do úzadia. Aktuálne ale ohlasujú návrat.

SV

 

Názor k “Dve správy , z ktorých tuhne krv!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *