Bububu!

Tomáš Ondrovič je triedny učiteľ Strednej odbornej školy sv. Jozefa Robotníka v Žiline, kde učí študentov ekonomické predmety a informatiku. Netají sa antisemitskými, homofóbnymi (buzerantská pedofilná zberba) a antidemokratickými názormi, opakovane sa tak vyjadroval na Facebooku aj na svojej internetovej stránke, na ktorej publikuje aj učebné texty a majú k nej prístup všetci vrátane žiakov. Na jeho názory upozornil bloger a bývalý učiteľ Peter Farárik.
Ondroviča sme sa opýtali, či si skutočne myslí, že demokracia je zločinecký režim, tak ako to prezentuje na internete. Odpovedal jednoznačne. Stojí si za tvrdením, že demokracia, ktorú zásadne označuje slovom “vaša”, je jednoznačne tisíckrát krutejšia ako Hitler.
Zriaďovateľom školy sú Saleziáni don Bosca na Slovensku. Riaditeľ Viliam Riško vyhlásil, že súkromné vyjadrenia učiteľa zhrnuté v blogu  sa určite nestotožňujú s hodnotami saleziánskej školy.
„Prikročili sme k okamžitým  opatreniam,“ uviedol Riško. „Pánovi Ondrovičovi bude po učiteľskej porade v zborovni udelené pokarhanie riaditeľom školy. Ak to nepomôže, zopakuje si rovnaký výukový ročník aj budúci rok. A to je dostatočný varovný prst, myslíme si,“ uzavrel Riško.
 
SV

Názor k “Bububu!

  1. Tak hrdinsky tento poctivý Pštros, samčisko a neprehliadnuteľný playboy si spomenuli na svoje dospievanie v náručí Saleziánov moja vina. Trpké posmešky na svoj facebook profil nechali rany na duši i tele i mysle pána Farárika duše svätého vypusteného Džina. Spomenul si, ako musel v kazateľni prijímať i Boha i orálne doučovanie archanjela Gabriela. Ondrovič pootvoril 13tu komnatu tohto preživšieho svedka Saleziánskeho besnenia. Farárik nám priblížil svoj mladícky lol.holocaust.gay.god. Hrdinsky sa po rokoch zatĺkania postavil na odpor a začal mssTurbovať pavilón opíc. Áno, bol to práve jeho triedny učiteľ ktorý ho zasvätil do tajov Ordo Templi Salezianis. Ondrovič tak otvoril 17tu komnatu tohto preživšieho svedka Saleziánskeho besnenia novodobého otroctva žiakov, obetí Ondrovičov. Veríme Vo Farárik privedie nás, nezvádza duše prorokov priepastí ciest a časov vekov nemenných. Modlíme sa bratia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *