Ako si dať predsavzatie, ktoré naozaj dodržíte

Chcete do leta schudnúť? Zlé predsavzatie. Prestanete vyjedať koláčiky ponúkané zadarmo počas konferencií? Dobré predsavzatie. Budete poriadkumilovný? Príliš nekonkrétne. Usteliete si hneď zajtra posteľ ešte predtým, než sa naraňajkujete? Oveľa lepšie.

Prečo takmer nikto nedodrží predsavzatie, ktoré si na Nový rok dá? Deje sa to všade a stále. Dôvody sú rôzne – niekedy si jednoducho dáme priveľa záväzkov naraz, inokedy sú naše predsavzatia od začiatku nerealistické.

Na overený postup uporozňuje nová kniha duševnej koučky, bra-fitterky a WTFlogerky Melánie Všetečnej , z ktorej vyberáme podstatnú pasáž:

Čaro úspešného predsavzatia spočíva v správnom načasovaní. Väčšina ľudí robí tú chybu, že si dáva predsavzatia na rok vopred. Pritom sa stačí pozrieť, čo je za nami, čo sa podarilo a duševne sa na to navinúť. Predsavzatie, ktoré sa vám podarí spätne je už navždy vaše!
SV

 

455 názorov k “Ako si dať predsavzatie, ktoré naozaj dodržíte

  1. Individuals who exhibit reduced dopamine sensitivity or low levels of dopamine commonly experience sexual dysfunctions, and it will not be fixed with mere use of vasodilators. Black ginger does not affect blood pressure adversely nor does it affect hormonal balance making it safe to use with hormone replacement therapy. Anything affecting functions of the heart via vasodilation or blood flow alteration is not a good thing if you are in sub-par health condition, the heart is resilient but it does have limits as to what it can handle. If you treasured this article and you simply would like to receive more info relating to cheap viagra generously visit the web site.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *