Štvorkoalícia skončila, vládnuť bude Smer, SNS a Most-Híd

Pôvodná štvorkoalícia ešte so stranou Sieť podpisovala koaličnú zmluvu 22. marca. K podpísaniu koaličnej zmluvy prichádza pre zmeny v pomere síl v koalícii, štvorkoalícia sa mení na trojkoalíciu.

Posilnený Most-Híd, ktorý má v parlamente 15 poslancov rovnako ako SNS, po dohode koaličných partnerov získal po Sieti kreslo ministra dopravy. Most aj SNS tak majú rovnako po troch ministroch.

Najväčšiu radosť má z vývoja na politickej scéne Radoslav Procházka.

„Svojim voličom som sľuboval, že Sieť nebude vládnuť so Smerom. A vidíte, trocha sa to utriaslo a je to tak. Niet nad dodržané slovo,“ usmial sa sebavedomo Procházka.

SV

 

Názor k “Štvorkoalícia skončila, vládnuť bude Smer, SNS a Most-Híd

  1. I simply had to say thanks once more. I am not sure the things I would’ve followed without the actual hints discussed by you relating to such topic. It was actually the fearsome matter for me personally, but coming across the very expert technique you handled that made me to leap with gladness. Extremely thankful for your service and in addition expect you recognize what a powerful job that you are doing instructing some other people through a site. Probably you have never come across all of us.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *