Osuského odkaz

S blížiacimi sa voľbami primátora hlavného mesta akoby sa vrece roztrhlo s možnými menami ochotnými obetovať sa za, niekedy aj rodné, mesto.

Opýtali sme sa možného čierneho koňa týchto volieb, Petra Osuského:

SV: Pán Osuský, blížia sa opätovne nejaké väčšie voľby. Nechystáte sa posilniť pravicovú časť spektra svojou osobnosťou?

PO: Ešte ma nik neoslovil. Ja sám nie som typ, že by som sa voľajako hrnul, nič však nevylučujem, ak bude relevantná spoločenská objednávka…

SV: Vaši voliči a fanúšikovia, prípadne potenciálny elektorát o vás už dlhšie nepočul. Čo by ste im odkázali na zlome leta? V krátkosti prosíme…

 

PO: Ťažko to zhrnúť do jednej vety. Najvýstižnejšie by asi bolo, že asi všetci vieme, že nejestvujú celé čísla x, y a z väčšie ako nula, pre ktoré by platilo xn + yn = zn, kde n je prirodzené číslo väčšie ako 2. Myslím, že tým sa dá vyjadriť tá podstata.

 

SV: Ďakujeme za rozhovor.

2 názory k “Osuského odkaz

  1. najbližšie pri slovnom spojení „Osuského elektorát“, poprosím nahradiť spojením „Sionistický protektorát“, za pochopenie ďakujem.

  2. Sorry ale ŽID osuský nemá žiadnych fanúšikov , jeho strana má nižšie preferencie ako KSS, ktorú by najradšej zakázal 😀 :D. tento neúspešný biely kôň Mosadu sa ku všetkému vo svojom živote dostal iba podvodom, je to bezcharaktený cynik a zakomplexovaný otrok americkej idológie.

    V obľube ho majú len hipstri a iní panici, ktorí sa riadia imidžom a marketingom na štýl, “ neviem to s babami lebo som intelektuál, aha čítam .týždeň ako dôkaz a najradšej ho čítam v Mc Donalde“ 😀 😀 :D..proste mladá „ingelitencia“, čo svoj svetonázor našla v Hollywoodskom filme 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *