Rodina nechala remeselníkov pracovať v pivnici a odišla: Z toho, čo uvidela po návrate, budú mať traumu do konca života!

Osemčlenná rodina na návrat z mesta v marci tohto roka tak skoro nezabudne.

O ich otrasnom zážitku sa rozhodla vypovedať hlava rodiny Sarah Tyrrant:

„Išli sme celá rodina na výlet do mesta vzdialeného asi 80 kilometrov. Doma sme nechali pracovať partiu remeselníkov, aby sme sa im neplietli pod nohy. Hneď obďaleč sme si dali výdatné raňajky, ja som mala palacinky a ostatní (štyria starí rodičia, rodičia a dve deti, pozn. SV) si taktiež dopriali. Následne sme odišli dvoma autami na výlet. Viac-menej šlo o nákupy. Ja som si potrebovala zohnať letné šaty, manžel taktiež voľačo, no a deti – veď to poznáte… Nevedia čo by, ale podstatné je, že bol džavot, jasot a výskanie. Na obed sme sa stavili trocha neskôr s tým, že večerať budeme už len niečo ľahké. Ja som si dala thajskú sladkokyslú polievku a rybu, manžel tiež dačo a deti… Veď to poznáte, samé koly, hamburgery a hranolčeky… Ale veď raz začas. Potom sme sa stavili v zábavnom parku, ja som sa zviezla na labuti, manžel tiež voľačo absolvoval… No a deti… Tie vymietli hádam všetky atrakcie. No a na záver výborná zmrzlina asi na polceste domov. Dala som si moju obľúbenú čokoládovú a pistáciovú, manžel si tiež voľačo dal… No a deti, tie hádam ochutnali zo všetkých druhov… Prídeme domov a to, čo sme uvideli, sa hádam ani nedá zabudnúť… Alebo teda asi dá, lebo už vôbec neviem, čo to vlastne bolo,“ ukončila Sarah strašidelnú story.

SV

79 názorov k “Rodina nechala remeselníkov pracovať v pivnici a odišla: Z toho, čo uvidela po návrate, budú mať traumu do konca života!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *