Víkendová akcia

Policajný prezident ohlásil na tento víkend priekopnícku akciu, ktorá, ako verí, by sa mohla stať modelom pre celú Európsku úniu.

Prezident Policajného zboru Slovenskej republiky, gen. PaedDr. Tibor Gašpar: V našej premyslenej akcii sme zohľadnili takzvané marketingové trendy, ktoré sme zaznamenali v nákupných centrách. Akcia s krycím menom Gutaperča bude zameraná na zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky a zároveň nevylučujeme, že prispeje do štátnej kasy nejakým tým centom.

SV: Cieli na nejaký konkrétny aspekt bezpečnosti?

PPZSRgPTG: Áno. Stáva sa nám, že nám niektorí vodiči na výzvu nezastavia a navyše sa pokúšajú o útek. Akcia „5 priestupkov za cenu 4“ by pre týchto vodičov mala zatraktívniť prichytenie pri priestupku tým, že ich bude motivovať k tomu, aby sa čím skôr prepracovali ku kýženému piatemu priestupku.

SV: To je revolučná myšlienka. Dúfam, že sa uchytí ako doteraz všetky dobre myslené akcie našej sociálnej vlády.

 

Názor k “Víkendová akcia

  1. Kým bude Fico brat podnikatelom a dávat ich peniaze nám, budeme ho volit. Díky Robo, sme s tebou. Teraz, ked je Prechádzka odstavený a SDKU (sionsko-diabolská-kóšer únia), konečne zdochla (vďaka Bohu!!! je ponich), nič ti nebráni vyhrat volby aj najblizsie. Dufam, že cestovanie studentov bude naozaj zadarmo, prihlásim sa, pojdem znovu studovat, len aby som sa mohol v duchu uebávat na tých sprostých hypotékových, kravatových otrokoch z BA , čo mi to platia 😀 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *