Pôrod v kocke

Len pred pár týždňami Slovensko obletela informácia, že Igor Kmeťo (59) sa nečakane opäť stane otcom. O tehotenstve sa totiž spolu s manželkou Vierkou dozvedeli až v siedmom mesiaci, z čoho logicky vyplývalo, že porodiť mala až niekedy v strede júla a zdalo sa, že malý Denisko prišiel na svet predčasne.

Bábätko sa vypýtalo na svet už 26. júna a do médií sa vďaka novopečenému tatkovi dostali dezinformácie, že za skorší termín môže lekár, ktorý sa rozhodol pre predčasný pôrod kvôli cestovaniu na dovolenku. Keď sme sa sympatického hudobníka na túto skutočnosť spýtali, celú situáciu nám razom ozrejmil.

„Nie, to nie je takto. Zle sa to napísalo, ja som mal ísť na dovolenku a ja som ju kvôli tomu zrušil. Lekár ide na dovolenku, ale až v auguste (smiech). To bola zlá informácia. Ja som asi kecol, že doktor ide na dovolenku, ale ja som mal ísť na dovolenku,“ vysvetľoval šťastný otecko.

„Aby som bol úplne presný, na tú pôvodnú dovolenku ide vlastne lekárova manželka, ktorú ale ten lekár musel vziať na Schwechat a nevedel, kedy presne poletí, respektíve to je taká krátka dovolenka, takže hrozilo, že by ju šiel na ten Schwechat aj vyzdvihnúť, tak aby to nekolidovalo s pôrodom. Do toho prišla tá mätež, že aj moja žena vlastne bude mať dovolenku, teda materskú, ona ju už vlastne má. Kedy budem mať dovolenku ja, ťažko povedať. Ani som ju neplánoval, tak ako sme neplánovali ani toto tehotenstvo. Čo sa týka dátumu, mala rodiť 25. júna podľa plánu a nakoniec rodila 26. Čiže nakoniec o deň neskôr. To sme si len mysleli, že to má byť neskôr, lebo ona nevedela presne ani, kedy mala poslednú menštruáciu, lebo ona nevedela, že je v tom až do siedmeho mesiaca, čo je vlastne júl a pritom rodila už v júni, čo celú vec len poplietlo. Situácia sa v zásade nezmenila v tom ohľade, že stále nevieme, kedy bude mať poslednú menštruáciu, ale nebojte sa, rozhodne vám to prostredníctvom sociálnych sietí oznámime,“ zhrnul stručne motanice okolo pôrodu Igor Kmeťo.

SV

2 názory k “Pôrod v kocke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *