Benjamin vyčkáva

Ak sa Palestínčania chcú posunúť smerom k mieru, musia sa „postaviť zoči-voči realite“, že Jeruzalem je hlavným mestom Izraela. Vyhlásil izraelský premiér Benjamin Netanjahu.

 Zdôraznil pritom, že Jeruzalem je metropolou židovského štátu už 3000 rokov a „nikdy neslúžil ako hlavné mesto iného ľudu“. Jedinou morálno-filozofickou autoritou, ktorá by mohla daný proces zvrátiť, je, zdá sa, popredný filozof a autor bezpočetných globálnych tzv. spätných proroctiev Eduard Chmelár, na ktorého slovo zvyknú svetoví lídri prihliadať. Ten si vzal čas na rozmyslenie do nedele, keďže chce prekonzultovať s iným veľmozgom karpatskej kotliny – Ľubošom Blahom – vplyv presťahovania hlavného mesta Izraela na pracovné podmienky robotníkov v Strednej Európe.

SV

1 716 názorov k “Benjamin vyčkáva

  1. Ensure you review with your healthcare provider any kind of such installments prior to beginning to take tadalafil. In truth, we have a list of those places readily available to you without any sort of type of charges.

  2. Your medical professional also really needs to know regarding any type of medical conditions you have. Various other medicines you are taking must be reported to your medical carrier, featuring the following ones: dalfopristin, voriconazole, doxazosin, HIV/AIDS medications, antidepressants, conivaptan, ketoconazole, seizure medicines, erythromycin, telithromycin, rifampin, heart, blood or itraconazole pressure medicines, diclofenac, imatinib, clotrimazole, clarithromycin, and isoniazid. Prior to you start taking tadalafil generic south africa, it’s worth considering all the feasible choices of getting this medicine to begin with.