Zmena k lepšiemu

Základný kameň nášho súdnictva, legenda prežívajúca z čias veľkého syna slovenského národa – Vladimíra Mečiara – JUDr. Štefan Harabin sa prekvapujúco milosrdne podujal pokúsiť sa nadviazať osobné kontakty s novinárskou obcou, ktorá ho toľko ráz podviedla, zle citovala, ba i pošpinila. Predvčerom dal autorizovaný rozhovor denníku SME, no a včera v podvečerných hodinách, čuduj sa svete, nasledovala žaloba pre poškodenie dobrého mena v sume závratných 578 047 eur.

„Bol som zhrozený, čo si to tí pisálkovia v SME dovolili. Toto im neprejde. Úplne doslova ma citovali ako nejakého prváka. Treba spraviť v tomto štáte poriadok. Opätovne sa ukazuje, že každý môže ísť príkladom a brániť sa,“ rozohňoval sa Harabin.

Na otázku, kde prišiel na tak presné číslo, odvetil: „Aby o mne opätovne nešírili lži, že mi ide o peniaze, rozhodol som sa venovať sumu vo výške celého čísla získaného delením čísla 578 047 iným celým číslom, okrem samotného čísla 578 047 a 1, prvému detskému domovu, ktorý mi napíše riešenie.“

Tomu sa vraví boj s novinárskou hydrou, a pritom ľudsky a čisto!

SV

 

2 názory k “Zmena k lepšiemu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *