Novinky na Markíze

Hoci Markíza v jesennej sezóne dominuje na televíznom trhu, rozhodla sa čiastočne pozmeniť svoj program.

Už v piatok 17. októbra odštartuje svoju cestu televíznym éterom nový slovenský seriál Doktori. Prvá časť desaťdielneho projektu sa bude nazývať Srdcu nerozkážeš. Je teda zrejmé, že divák opäť dostane skôr dávku romantiky v bielych plášťoch, než lekársky seriál á la Dr. House.

V ten istý piatok následne po Doktoroch bude o priazeň diváka bojovať seriál Taxikári. Riešiť bude najmä medziľudské vzťahy v tejto svojráznej komunite.

V utorky a štvrtky spestrí večery slovenských televíznych priaznivcov 18-dielna trilógia Medzi nami content editorkami. Pojednávať bude o spletitostiach životov 9 hlavných hrdiniek, ich pestrej minulosti, o ich partneroch a aj o ich pestrej minulosti.

Na dôvažok Markíza na pondelky skúšobne nasadí pre začiatok 275-dielny pilot Tvrdý chlieb z prostredia vodičov MHD. Zameria sa najmä na ich partnerské vzťahy, závislosti, vyrovnávanie sa s digitálnym svetom a taktiež poodhalí ich snahu o úspech v spletitých zákutiach hlavného mesta. Mottom seriálu je „Doraz do cieľa“.

Čerešničkou na torte bude ojedinelý projekt „Nákupní maznáčikovia (mazlíčci)“ v spolupráci s českou Primou, kde vyžrebovaní domáci maznáčikovia nakupujú krmivo pre svoj živočíšny druh a následne ho konzumujú. Projekt komentuje odborník na výživu MUDr. Bukovský.

„Myslím, že si môžeme s čistým svedomím povedať, že čo do výchovy diváka, a to najmä mladého diváka, robíme maximum. Dá sa povedať, že suplujeme do veľkej miery školstvo a možno aj rodinu,“ uviedol nám zdroj z programového riaditeľstva Markízy.

SV

4 názory k “Novinky na Markíze

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *