Superdar na sviatky

Po tom, ako finalista prezidentských volieb a premiér v jednej osobe JUDr. Fico urobil prostredníctvom daru pri príležitosti 17. novembra život znesiteľnejší pre študentov a dôchodcov, stále sa pálčivejšie vynárala otázka, čo si pripraví pre obyvateľov Slovenska na Vianoce.

Každý čakal, že ak takýto krásny dar vymyslel na sviatok, ktorý si nevšimol, Vianoce budú vari nezabudnuteľné.

A je to tu. Podľa informácií SV ide o niekoľko darčekov spojených do logického dopravného strategického balíčka.

V prvom rade budú mať všetci zdarma bratislavské metro. Keď raz bude. Zatiaľ, a ani to nie je na zahodenie, sľubuje Robert Fico bezplatný prechod po novom bratislavskom Starom moste. Keď raz bude. Okrem toho bude diaľničný úsek od Liptovského Mikuláša po Prešov pre dnešných dôchodcov zdarma. Keď raz bude. Stačí, aby v aute sedel aspoň jeden dôchodca, a auto nebude musieť mať nálepku. Premiér si od toho sľubuje príležitosť brigádnicky si privyrobiť pre dôchodcov, ktorí budú na zmienených úsekoch stopovať. Aby im vyšiel v ústrety, firma Váhostav im priamym zadaním vystavia špeciálne dôchodcovské stopovadlá – odpočívadlá. Jedným šmahom sa tak preriedia aj preplnené čakárne u lekárov.

Vidno, kto na ľudí myslí a kto sa sociálnou solidaritou len oháňa. Preto premiéra Fica v jeho snahách do úmoru podporujeme.

 

SV

1 názor k “Superdar na sviatky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *