Z partnerky Borisa Kollára je skutočná dáma: Takto sa Andrea Heringhová zmenila!

Andrea Heringhová, ktorá momentálne účinkuje v tanečnom projekte Tanec snov, doslova žiari. Zdá sa, že brunetka momentálne prežíva šťastné obdobie a Boris je na ňu patrične hrdý.

 Na parkete žiari ako dáma v pravom zmysle slova. Andrea si tanec doslova užíva a na jej tvári možno spozorovať po dlhšom čase skutočnú spokojnosť. Niet sa čomu čudovať, v hľadisku, a to hneď v prvom rade, ju totiž každú nedeľu chodí podporiť Boris Kollár aj s ich spoločnými deťmi, dcérkou Sarou Zoe a synčekom Borisom. Andrea tak cíti veľkú podporu od rodiny, ktorá je na ňu patrične hrdá.

Ako sa podarilo z Heringhovej vykresať dámu? Opýtali sme sa zdroja blízkeho jej bezprostrednému súkromiu:

„Dalo to fušku, roky práce, rehole a odriekania. Borisa to stálo nemálo rokov, vrások, peňazí a trpezlivosti. Nalietali sa tu psychológovia, znalci etiky, príborová tútorka, anti-mľaskací kouč, korepetítor správneho zívania, slovenčinárka a ktovie kto všetko ešte. Ale výsledok sa po pár rokoch dostavil.“

SV

Celý článok odznova si môžu prečítať predplatitelia prémiového obsahu SV. Pozrite si ponuku balíčkov prístupu na čítanie odznova na www.slobodnyvysierac.com, teraz už od 1 centu na 10 rokov. Kto nie je ochotný platiť za nemejnstrímové informácie v piáno-kvalite, môže si ich prečítať zadarmo.

 

Názor k “Z partnerky Borisa Kollára je skutočná dáma: Takto sa Andrea Heringhová zmenila!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *