Lieči sa

Kokaínová kauza Ján Počiatek verzus Martin Daňo, ktorá mala pokračovať pojednávaním na Okresnom súde Bratislava III, sa včera nikam neposunula. Svedok, ktorým mal byť Robert Fico, sa totiž ospravedlnil s odôvodnením, že je chorý.

Pojednávanie sa malo uskutočniť o 13:00, pričom premiér mal svedčiť v prípade ohovárania zo strany Martina Daňa. Známy aktivista pred tromi rokmi vyzval exministra financií Počiatka zo strany Smer-SD, nech sa podrobí drogovému testu – podozrieval ho totiž z užívania kokaínu. Počiatek sa žiadnemu testu nepodrobil a následne sa rozhodol brániť trestným stíhaním voči Daňovi za ohováranie.

Roberta Fica však videli pri športovej aktivite, a to priamo pri jeho obľúbenom behu so psom. Reakcia Úradu vlády na seba nedala dlho čakať.

„Robert Fico je skutočne chorý. Je možné, že ste ho videli behať, má totiž behavku a nevie si inak pomôcť,“ oznámila Kristína J. Ebavá, playmate a vedúca kancelárie premiéra na mesiac apríl.

„Vzhľadom na náročný program by sme poprosili novinárov, aby sa starali o skutočné problémy obyvateľov a nie o zažívanie premiéra,“ ukončila nadurdene Ebavá.

SV

 

394 názorov k “Lieči sa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *