Pravda odhalená na Slovensku

Organizácia Lekári bez hraníc vyvíja iniciatívu smerom k predstaviteľom svojich krajín, aby aktívnejšie pristúpili k celosvetovému boju s vírusom ebola.

V adresári organizácie, pochopiteľne, nechýbal ani najpopulárnejší európsky líder, náš premiér, Robert Fico.

Vzhľadom na jeho maximálnu pracovnú vyťaženosť s bojom so slovenskou nezamestnanosťou, vyzbrojovaním českej armády, stavbou diaľnic a inými, verejnoprospešnými záležitosťami, poveril touto témou mladícky kvartet Smeru, nádejnú to budúcnosť krajiny, Kolesíka, Brixiho, Madeja a Blahu. Tí ale celú vec poňali komplexne, ako sa na užitočných mladíkov patrí, a zaujali šokujúcim výsledkom.

„Ako prvé sme si chceli ozrejmiť, kde sa ebola vlastne vzala a prečo je práve tam, kde je,“ nakúsol zjavne citlivú tému Brixi. „Na svete náhody totiž neexistujú. Svet sa zmieta v geopolitickom kŕči a zrazu si v centre diania, v Afrike, vypukne ebola. Pýtame sa, prečo?“

Slovo si následne vzal poslanec Blaha, odborník na medzinárodné vzťahy a ich podpokrievkové motívy:

„Už totiž vieme, že dvojičky si Američania zhodili sami, vieme, že na Mesiaci nikdy neboli, vieme aj, že Marilyn Monroe bola muž. Neuniklo nám, že Američania sa snažia urobiť z ruských dovolenkárov teroristov. Neušlo nám, že prezident Obama je černoch…toto všetko my, mladí sociálni demokrati, evidujeme. Taktiež vieme o obludnom prepojení farmaceutických firiem s americkou vládou. A tu je pes zakopaný…,“ pozdvihol varovne oči Blaha.

Poslanec Kolesík: „Na oslavách MDŽ nám Mário Kuly Kollár s kapelou spievali vydarený hit – Neverím, že si ebola vyrobená pre mňa… Hneď v nás všetkých hrklo, ale nevedeli sme, že Mário predviedol niečo, čo by sme nazvali temnou predtuchou. Iba podotýkame, že sa nebudeme zapájať do chimérického boja s vírusom, ktorý v konečnom dôsledku prinesie zisky akcionárom medzinárodného kapitálu,“ uzavrel Kolesík. Madej súhlasne prikývol…

SV

7 názorov k “Pravda odhalená na Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *