Na školách sa dejú veci

Žiaci košického Gymnázia Park mládeže na hodine slovenčiny dostali časopis Zem a vek. Psychológ to považuje za nevhodné.

BRATISLAVA. Novinári sú hlásne trúby sionizmu, ľudstvo je obeťou farmaceutickej loby a chemoterapia biznis so smrťou ­ aj takéto veci sa môže dozvedieť čitateľ časopisu Zem a vek. Učiteľka dejepisu a slovenčiny na Gymnáziu Park mládeže Darina Tomková ho podľa zistení denníka SME na hodine využila ako učebnú pomôcku.

Čudné zvyky ale nemajú iba na slovenských školách. Tridsaťštyriročnú Nicole Dufaultovú (New Jersey) zatkli minulú stredu večer po tom, ako sa prevalilo jej sexuálne tajomstvo. Počas školských rokov 2013 a 2014 a prázdnin udržiavala milostný pomer s tromi pätnásťročnými žiakmi, ktorých učila.

Učiteľku obvinili zo sexuálneho napadnutia a ohrozenia blaha dieťaťa a umiestnili do nápravného zariadenia v meste Newark. Sudca stanovil kauciu na pol milióna dolárov a taktiež jej zakázal akýkoľvek styk s obeťami. Dufaultovej úrady odobrali jej dve deti, informovala televízia CBS.

SV

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *