Pre dobrotu…

Minulý pondelok egyptská polícia zatkla v ich hlavnom meste dve Slovenky za prostitúciu. Ako sme zistili, obe tieto dievčatá sa kamarátia s mnohými známymi osobami z prostredia nášho šoubiznisu. Podľa našich informácií ide o Simonu T., ktorá sa v roku 2012 zúčastnila súťaže krásy Miss Carat Tuning. Druhá Denisa H. je dokonca sestrou herečky Júlie Horváthovej z markizáckeho seriálu Chlapi neplačú. A aby toho nebolo málo, medzi najlepšie priateľky Denisy patria aj ženy spájané s podnikateľom Borisom Kollárom.

Egyptské médiá uvádzajú, že mladé ženy sa k tomuto skutku priznali. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody až na tri roky. Miestne médiá dokonca tvrdia, že sa stýkali s mužmi z egyptského podsvetia. Za hodinu sexuálnych služieb vraj inkasovali v prepočte takmer 840 eur.

Priestor na vyjadrenie sme dali aj markizáckej herečke, ktorá ale na otázky ohľadom svojej sestry sprvoti neodpovedala. Nakoniec z nej vyšlo šokujúce vyhlásenie: „V mene oboch slovenských celebrít neprávom zatknutých v Egypte vyhlasujeme, že ich cesta bola kultúrnou a obchodnou misiou, ktorá mala dokázať bezpečnosť Egypta ako krajiny, do ktorej prestali chodiť slovenskí turisti. Čo sa týka egyptského podsvetia, moja sestra bola odmalička fascinovaná egyptským podsvetím, mysliac tým faraónov a múmie a tak, takže toto bude asi omyl. No a príležitosť k prostitúcii sa vyskytla znenazdania a ťažko sa dala odmietnuť: ponúknutých 840 eur nakoniec nie je malý peniaz, to uzná každý. Veď je to pomaly polovica kabelky. Takže, milá verejnosť, nesúďte, aby ste neboli súdení.“

A to sú múdre slová, to vari ani nemajú z vlastnej hlavy.

SV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *