Nedarujú si nič ani na facebooku

Igor Matovič je tŕňom v oku smerákom. Po tom, čo si dovolil poslať Ficovi ironickú radu do nemocnice, reakcia na seba nenechala dlho čakať. „Zhostil“ sa jej bývalý exminister obrany.

Šéf Obyčajných ľudí napísal v piatok štipľavú poznámku na svojom Facebooku. Robertovi Ficovi, ktorý leží po operácii srdca v nemocnici, poslal svoju radu, aby už v politike skončil. Keďže má Fico podľa Matoviča zarobené, pomohol by jeho koniec aj jemu, aj Slovensku. To však zrejme nemal robiť.

Glváča to nenechalo chladným a na Matoviča zareagoval svojsky. „Nuž, len hyena jeho typu môže takto reagovať,“ napísal súčasný podpredseda parlamentu. Politik vidí za jeho „radou“ Ficovi frustráciu z politiky. „Frustrácia pána Matoviča z toho, že keď skončí toto volebné obdobie, bude v politike 10 rokov a nič okrem klamstiev a nadávok za ním neostane, je obrovská. Viem presne, o čom hovorím. My sme pri moci s malou prestávkou pomaly dekádu, ale máme na čo byť hrdí! Robíme pre ľudí! Pozrite sa napríklad na stav zdravotníctva po ôsmich rokoch sociálnej vlády,“ penil oprávnene Glváč.

SV

 

1 názor k “Nedarujú si nič ani na facebooku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadaj správny výsledok: *