Svadba ako remeň

Okolnosti okolo účastníkov na svadbe kontroverzného podnikateľa s DPH Ladislava Bašternáka sú čudesné.

Denník SV sa na Bašternákovu svadbu opýtal aj podpredsedu parlamentu Martina Glváča zo Smeru. „Za svoj život som bol na desiatkach svadieb. Kedy ju mal? Myslím, že som tam nebol,“ napísal Glváč.

Minister Kaliňák taktiež nechce odpovedať na otázku, či bol na Bašternákovej svadbe, ktorá bola v januári 2012. Tvrdí, že Bašternáka nevidel minimálne štyri roky.

Ešte v stredu na rokovaní vlády Kaliňák tvrdil, že sa na žiadne stretnutie s Bašternákom nepamätá.

Na svadbe mal byť aj šéf Fun rádia Patrik Ziman, ktorý vystupuje aj v Bašternákovej kauze s bytmi. Bašternák byty previedol na Zimana a potom skončili zase v Bašternákových rukách. Ziman povedal, že s Bašternákom sa už nestretáva.

Viac svetla do veci vniesol až Béla Bugár.

„Nie je vôbec isté, či na svadbe Bašternáka bol sám Bašternák,“ vyjadril sa predseda Mosta-Híd Béla Bugár.

„V prípade, že to tak nebolo, nemohol sa s ním stretnúť nikto z menovaných a celá kauza je búrkou v pohári vody,“ uzavrel charakterne Bugár.

SV

985 názorov k “Svadba ako remeň

  1. [url=https://flagyl24.com/]flagyl online without prescription[/url] [url=https://azithromycinp.com/]azithromycin 25mg price[/url] [url=https://cialis5.com/]buy cialis online generic[/url] [url=https://augmentin875.com/]augmentin from canada[/url] [url=https://wellbutrin24.com/]wellbutrin 13 pill[/url] [url=https://zofranondansetron.com/]zofran prescription canada[/url] [url=https://avodart24.com/]avodart 5 price[/url] [url=https://finpecia911.com/]finpecia without prescription[/url] [url=https://acyclovirzov.com/]best price for acyclovir cream[/url] [url=https://fluoxetinetb.com/]can you buy fluoxetine over the counter[/url] [url=https://avanafill.com/]avana pills[/url] [url=https://priligydapoxetin.com/]priligy online singapore[/url] [url=https://lexaporo.com/]lexapro in india[/url] [url=https://trazodone911.com/]buy generic trazodone[/url] [url=https://lopressormetoprolol.com/]lopressor brand name[/url] [url=https://nolvadex10.com/]nolvadex 25mg[/url] [url=https://zithromax360.com/]zithromax 500 mg lowest price pharmacy online[/url] [url=https://glucophagge.com/]otc glucophage[/url] [url=https://cleocing.com/]cleocin 150 price[/url] [url=https://diclofenacg.com/]diclofenac 7.5 mg[/url]